Transport

Proponujemy Państwu organizację procesów transportowych i logistycznych na najwyższym poziomie. Dysponujemy bogatym zapleczem magazynowym oraz taborem transportowym, który umożliwi realizację przewozu płodów rolnych, materiałów niebezpiecznych oraz kruszyw.

Obszar działania

Jesteśmy w stanie zorganizować transport na terenie całego kraju, ale również transport zagraniczny w obrębie Unii Europejskiej.

Przewożone ładunki

Odpowiednia flota i wykwalifikowana kadra kierowców pozwala nam podejmować się wymagających zleceń:

Przewóz płodów rolnych

Przewóz materiałów
niebezpiecznych

Przewóz kruszyw

Najwyższe standardy jakości

Pojazdy należące do naszej firmy spełniają wszystkie wymagania i normy oraz posiadają licencję na przewóz towarów po całej Unii Europejskiej, czyniąc transport pewnym i bezpiecznym.

Newsletter.

Wszystko co ważne – na Twojej skrzynce.

Dofinansowania

1) Spółka  Agro-Business Trade  Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie projektu „dotacja na kapitał obrotowy AGRO-BUSINESS TRADE sp z o o”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój  2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

CEL PROJEKTU: Wsparcie przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi , które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.
Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N). Wartość Projektu: 68 443,42 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 68 443,42 zł.

2) Spółka  Agro-Business Trade  Sp. z o.o. otrzymała subwencję finansową w ramach programu rządowego „TARCZA FINANSOWA POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM” udzieloną przez PFR S.A.